İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kripto para geleceğin baş belası olacak

Böyle giderse ipleri birilerinin elinde bulunan bu para yüzünden daha nice ocaklar sönecek. Devletin bu konuda acilen önleyici ve yönlendirici tedbirler alması gerekmektedir.

Dünyada sanal rahatlığın yaygınlaşmasıyla birlikte kaçınılmaz olarak gelen bu uygulama başı boş bir şekilde kullanılırsa, elbetteki sonuçları kestirilemeyen bir çok hadiseye sebebiyet verecektir.

Öte yandan, kağıt paradaki gibi arkasında bir devletin olmayışı da tam bir belirsizlik olarak önümüze çıkıyor. insanlar bunun kolaylığı ve diğer cazibeleri için tercih etmeye başladılar bile. Ancak bir kullanım standardı ve ne idüğü belirsiz aracı kurumlara bırakılmadan adam akıllı sistem içine koymak gerekmektedir.
Özetle, nasıl ki bankacılık sistemi veya borsanın standartları oluşturulmuş, bunun da aynen öyle standartlarının daha geç olmadan oluşturulması gerekmektedir. Kullanım kolaylığı insan fıtratında rahatlığa meyil yüzünden insanlara çok cazip geleceği aşikardır. Hatta bence kaçınılmazdır.
Elhasıl her şeyde olduğu gibi bunda da düzen, intizam, güven, anlaşılır kullanım klavuzunun olması ve insanların tabii hakları açısından düzenlenmesi elzemdir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir